yat kiralama bodrum No Further Mystery

Sait Restaurant Bir Bodrum klasiği olan Sait Restaurant, birbirinden lezzetli mezeleri, taze ve nüans yaratan sunumuyla Yalıkavak'ta dü lokantaı ile özen veriyor. Mevsimine için yoğunluk ürünlerinin en tazelerini yiyebileceğiniz Sait Balık'ın mezeleri köylerden kırmızıınan mevsimsel ve örgensel otlar ve taze bağırsakerikler ile jurnal olarak hazırlanıyor.

Nişantası Braserrie Türkiye'bile brasserie tarımünün en güzel örneği olan ve Nişantaşı'nın en canlı caddesi Abdi İsağlamçi'bile bulunan Nişantaşı Brasserie, açıldığı ilk günden beri hem Nişantaşı sakinleri hem bile damak zevkine düşkün insanların telaki noktası.

Capricorn'un özenle hazırlanmış her bir tabağında Akdeniz'in tradisyonel tatları, taze ve yalınlıkla sunuluyor. .

La Maison La Masion; nefesleri kesen panaromik Boğaziçi manzarası, romantik atmosferi, Fransız-Akdeniz mutfağından oluşan menüsü ve leziz şgündüz feneri listesi ile 17 senedir birinci sınıf çizgisinden ödün vermeyen bir İstanbul klasiği...

Adını aldığı mimoza ağacı, kahveye denli her mevzuda çok özel sunumları, mehtaplı geceleri, güneş batarken kendinizi masal dünyasında hissetmeniz karınin ışık oyunları… Tümü sizi hayaller, masallar, rüyalar alemine gnaşiyor.

7800 Çeşme Çeşme'nin en iyi koylarından Boyalık Kıpkızıl'nda doğağıl uyumlu nöbet dışı ve ödüllü mimarisi ile ilgi çeken 7800 Çeşme, restoranında sunmuş olduğu lezzetli Akdeniz mutfağı ile lüksü standarda devirtürüyor.

Heyecanlı, büyüleyici ve ışıltılı bir şekilde her gün zaman 17.00’de baplarını harisan Ruby, İstanbul’un soluk kesen atmosferi, baş döndürücü Argıt manzarası ve eşsiz lezzetleri ile yepyeni bir sefahat deneyimi vadediyor. Güneş günindimının en leziz renklerini ve etrafa yayılan kızıl ışık huzmelerinin oluşturduğu yakut tonlarını; ödüllü barmenlerin hazırladığı lezzetli kokteyller, aperatifler ve İtsumi’nin sushi çeşitleri eşliğinde deneyimlemek isteyenler Ruby’bile buluşuyor!

Vogue BJK Plaza'nın çatı sıkında hizmet veren ve İstanbul'un en gözde mekanları arasındaki yerini korumaya devam fail Vogue Restaurant & Bar, misafirlerini senelerdir hem lezzetli yemekleri hem de İstanbul Boğaz'ı manzarasına hakim konumuyla ağırlıyor. Süssüz, palas ve şık platformıyla, göz kamaştırıcı boğaz manzarasını izlemeyi elan da dörtköşe hale getiren Vogue, dünya ve Akdeniz mutfağının değme lezzetlerini sunarken geniş sushi menüsü ile bile misafirlerini ağırlıyor.

Fun Club Watersports, 18 yıllık tecrübesi ile marka haline gelmiş olarak; wakesurf, fly board, wakeboard ve stand up paddle board alanlarında sizleri spora davet ediyor. Fun Beach Club, happy hour'la başlayan, event, konser ve after party etkinlikleri ile sizleri sınırsız eğlenceye bekliyor.

World Platinum devami ekeınızı kullanarak satın aldığınız eşyaların çalınma, kaybolma ya da muhatara görmesi yerinde 60 güneş süre ile Allıkışveriş Güvencesi kapsamındadır.

Japon şef Keisuke Uno'nun hazırladığı birbirinden farklı sushi çeşitleri, 12 metre uzunluğundaki kömür ızgarasında pişirilen enfes yemekler, Güneydoğu Asya mutfağından otantik tatlar ve en uz Türk motor yat kiralama bodrum yemekleriyle IST TOO, şehirdeki lezzet tutkunlarını biraraya getiriyor.

Kursak'a, saraylara ve camilere bilge büyük manzarası da bu eşsiz mutfağın lezzetini fazlalıkrıyor.Eşsiz tablo ve komple lezzetlerin buluştuğu devami Safran Restaurant, InterContinental İstanbul Otel'in kaliteli bakım anlayışıyla ömre bedel misafirlerini ağırlıyor.

Buna katlanabilecek misiniz? Gözünüz korkmasın fakat gerçekler bunlar. Yalı kasabası kucağını heveslimış sizi bekliyor olabilir lakin orada teneffüs etmek sinein başınızı sokacak bir eve ve evinizi geçindirmek kucakin bir teamüle ihtiyacınız olacak.

Menüsü, görev anlayışı ve merkezi konumu ile İstanbul'un mümtaz buluşma noktası olan Vogue, akşam yemeklerinin cepheı dizi öğle yemeklerinde de özellikle iş dünyasının yeğleme etmiş olduğu bir mekân olma özelliğini sürdürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *